22 січня у КЗ КОР "Білоцерківський краєзнавчий музей" розгорнуто тематичну виставку до Дня Соборності України

22 січня у КЗ КОР "Білоцерківський краєзнавчий музей" розгорнуто тематичну виставку до Дня Соборності України
22 січня у КЗ КОР "Білоцерківський краєзнавчий музей" розгорнуто тематичну виставку до Дня Соборності України. Цьогорічна кампанія до свята проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!».
 
Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.
 
Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі і є основоположною віхою українського державотворення.
 
У фотодокументальних матеріалах виставки висвітлені історичні події, пов'язані з прийняттям Акту злуки і подальшим святкуванням цього визначного дня у різні роки, їх хронологія та поєднання аспектів національного державотворення, тієї рушійної сили, яка стала поштовхом до розбудови українського війська, становлення інституцій та розвитку українського суспільства. Для підтвердження історичних джерел, були використані матеріали, рекомендовані Українським інститутом національної пам’яті.
 
Виставка спрямована на залучення широкого кола громадян для поглиблення історичної пам’яті та національної свідомості. Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.
 
Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом. Вона передбачає не тільки пам'ять про спільне майбутнє, а й згуртовану працю заради майбутнього.
 
Соборність — мета Перемоги.