Відбулася краєзнавча конференція учнівської молоді «Зима, що нас змінила»

Відбулася краєзнавча конференція учнівської молоді «Зима, що нас змінила»

      18 лютого у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулася, регіональна краєзнавча конференція учнівської молоді «Зима, що нас змінила», учасниками якої стали юні пошуковці навчальних закладів області, учасники Революції Гідності, їх рідні, бійці АТО та волонтери.

      Саме 18 лютого 2014 року  на Майдані загинули 23 герої, з них троє – жителі Київської області.

      Своїми спогадами про трагічні події поділилися з присутніми майданівці Климчук Костянтин, Пантюшенко Валерій, Сломаха Олексій. Вони розповіли про свого побратима – Михайла Жизнєвсього, одного з перших патріотів загиблих на Майдані. Після виступу Валерій Пантюшенко передав до фондів Білоцерківського краєзнавчого музею шолом одного з учасників майдану.

      У своїй доповіді Рудійко Анастасія (м. Біла Церква) розповіла про Валерія Пантюшенка, учасника Революції Гідності, колишнього військового, а сьогодні педагога-позашкільника.  Кушніренко Аліна, Тимошенко Дмитро, учні Гребінківського НВК, розповіли присутнім про свою землячку Дворецьку Вікторію, учасницю Майдану та бійця АТО сьогодні. Авакян Аня, учениця Яцьківського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» представила матеріал про Шатнюка Олексія, колишнього учня школи, учасника Майдану та  АТО, а сьогодні волонтера – лікаря, який безкоштовно лікує своїх побратимів. Присутньою на конференції була і мама Олексія, Шатнюк Катерина Миколаївна, яка звернулася до учасників заходу зі словами підтримки та вдячності за їх дослідження.

      Після конференції учасники заходу відвідали тематичну виставку та прослухали екскурсію, присвячену Революції Гідності. А по завершенню краєзнавці поклали квіти біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» у місті Біла Церква.